Nowy Skoncentrowana pierzga w kapsułkach BEE PEARL Zobacz większe

Skoncentrowana pierzga w kapsułkach BEE PEARL

4751023470047

Nowy produkt

Skoncentrowana pierzga w kapsułkach BEE PEARL

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

79,90 zł brutto

Więcej informacji

Skoncentrowana pierzga w kapsułkach BEE PEARL

Pierzga pszczela jest jednym z najbardziej wartościowych produktów naturalnych na świecie.
Podczas całego okresu letniego pszczoła oblatuje setki roślin, dzięki czemu zbiera ponad 250 najbarsziej wartościowych biologicznie aktywnych składników, które to gromadzą się w pierzdze.
W skład pierzgi wchodzi: 28 aminokwasów, wszystkie witaminy ( A,B,C,D,E,PP,K,H) białko, mikro i makroelementy, węglowodany, kwas omega 3 i omega 6 , kwas mlekowy, szereg przeciwutleniaczy i enzymów.
BEE PERAL to opracowany labolatoryjnie i opatentowany ekstrakt, gdzie został uzyskany efekt 20-krotnej koncentracji pierzgi oraz 5- krotnego skoncentrowania składników aktywnych ( z 20kg pierzgi otrzymaliśmy 1kg koncentratu). Jest to produkt 100% naturalny, który nie zawiera żadnych chemicznych dodatków czy wypełniaczy. Dodatkowo jego zaletą jest to, że jest to jedyny preparat zmknięty w wygodnych kapsułkach.
Badania labolatoryjne potwierdzają właściwości odżywcze, antybakteryjne i odtruwające suplementu BEE PEARL.
Produkt pszyczynia się do: wzmocnienia odporności, polepszenia pamięci oraz zdolności koncentracji. Skuteczny jest w leczeniu stanów zapalnych jelit, anemii, chorobie nadciśnieniowej, cukrzycy braku łaknienia, w stanach wyczerpania, zmęczenia w chorobach układu nerwowego. Bardzo dobre efekty daje stosowanie kapsułek w schorzeniach wieku starczego, łuszczycy oraz zaburzeniach wzroku.Kuracja jest skuteczna w walce z przerostem gruczołu krokowego oraz w czasie rekonwalescencji po przebytych chorobach, operacjach oraz po zakończonym leczeniu antybiotykami. Ostatnir baania medyczne koncentratu pierzgi wykazały pozytywnr działanie wspomagające w profilaktyce oraz leczeniu nowotworów, a w szczególności glejaka.
Produkt naturalny pochodzący z upraw ekologicznych Europy Północnej.
Sposób użycia: 1-2 kapsułek dziennie podczas głównego posiłku lub bezpośrednio po nim. Alergikom zaleca się skonsultować spożywanie preparatu z lekarzem. Nie stosować na pusty żołądek.

Masa kapsułki 750 mg
Masa netto: 23g

Opatentowana technologia w celu uzyskania liofilizowanego ekstraktu pierzgi; zgłoszenie patentowe RŁ: P-14-68. Pierzga, która została wykorzystana w procesie produkcji liofilizowanego ekstraktu, została zebrana na terenie Łotwy.
Produkt bezglutenowy nie zawiera drożdży.

Opakowanie zawiera 30 kapsułek.