O nas 

3.jpg

Z pasji do zdrowego stylu życia, chęci promowania naturalnych produktów oraz własnych doświadczeń zdrowotnych powstało w Makowie Podhalańskim miejsce "dla zdrowo zakręconych" -sklep ze zdrową żywnością i biokawiarnią - Makowe Pola. Działamy od marca 2016r. i wierzymy, że to początek ciekawej drogi, że nie braknie nam zapału do realizowania wielu pomysłów, których wspólnym mianownikiem będą działania prozdrowotne, budzenie świadomości co do wagi zdrowego żywienia i siły naturalnych metod 

leczenia.

Pomysł powstał w głowach dwóch zaprzyjaźnionych kobiet, pracujących w dwóch różnych, choć powiązanych ze sobą zawodach: kosmetolog-Marty Stanaszek-pełnej pozytywnej energii, profesjonalistki i bisneswomen oraz fizjoterapeutki-Darii Chochół- od dawna stawiającej sobie za cel holistyczne podejście do pracy z pacjentami.
Nasze wieloletnie doświadczenia zawodowe ale i własne problemy zdrowotne potwierdzają to o czym mówi się coraz głośniej, że podstawą zdrowia, dobrego samopoczucia i pięknego wyglądu jest dieta wolna od chemii, konserwantów, przetworzonych produktów i GMO. Motorem dla całego przedsięwzięcia stała się konieczność zaopatrywania się przez jedną z nas w produkty bezglutenowe dla ratowania podupadającego zdrowia. To co dla jednych jest pożywieniem dla innych może okazać się "trucizną". Historia drugiej z nas pokazała, że farmakoterapia nie zawsze jest potrzebna, że wręcz szkodzi i że wiele problemów zdrowotnych można wyeliminowć wykorzystując to co " z natury". Podnoszenie rangi dietoterapii, ziołolecznictwa i naturalnych metod stało się częścią naszej pracy z ludźmi. Pomagają nam w tym profesjonaliści: Piotr Tyszewski - dietetyk, Janusz Nowak i Dorota Zychowicz - naturoterapeuci.

Makowe Pola to miejsce gdzie osoby o specjalnych potrzebach żywieniowych mogą zaopatrzyć się w potrzebne produkty. Przychodzą do nas weganie, wegetarianie ale także osoby szukające, poprostu , zdrowego pożywienia dla siebie i rodziny. Piotrek Tyszewski cyklicznie prowadzi spotkania z naszymi klientami, na których porusza kluczowe dla zdrowia tematy. Służy też radą i pomocą w ramach indywidualnych konsultacji. Raz w miesiącu gościmy wspomniany zaspół naturoterapeutów z Lublina.

A czym zajmujemy się my? Prowadzimy równoległe bisnesy, szkolimy się, jeździmy na konferencje, na targach i ekobazarach poszukujemy najlepszych dostawców, promujemy małe rodzinne firmy, które wytwarzają zdrowe, naturalne i regionalne produkty, prowadząc dom i wychowując dzieci, koordynujemy prace nad rozwojem naszego przedsięwzięcia...sklep internetowy jest jego kolejnym etapem. Zależy nam aby zakupy w nim były tak łatwe i przyjemne, jak to tylko możliwe!
Ekipa Makowych Pól:)