PORADY NATUROTERAPEUTYCZNE Dorota Zychowicz , Janusz Nowak.Jesteśmy nierozerwalą całością. Nasza psychika ma swoje odzwierciedlenie w stanie fizycznym i odwrotnie, ciało wpływa na naszą psyche. Holistyczne podejście do człowieka jest jedną z podstawowych zasad medycyny naturalnej. Naturoterapia traktuje chorobę jako stan, w którym zaburzona została równowaga w układzie psycho-fizycznym. Szuka i docieka przyczyn naszych niedomagań w błędach żywieniowych, niedoborach mikro- i makroelementów, w obecności patogenów i pasożytów, w sposobie życia i stanie
ducha. Dr Janusz Nowak oraz dr Dorota Zychowicz, naturoterapeuci z Lublina , prowadzą od 2001 roku Ośrodek Rewitalizacji Psychosomatycznej VERA. Raz w miesiącu, w Makowych Polach diagnozują i udzielają porad pacjentom z Makowa i okolic. Wykonują analizę żywej kropli krwi, biorezonas magnetyczny i skutecznie pomagają zalecając odpowiednie suplementy i zioła. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z terapiamii jak i współpracującymi z nami osobami klikając w  link: www.medycynaekologiczna.com.

Porady Dietetyczne

PIOTR TYSZEWSKI

Jestem dietetykiem, absolutnie zakochanym w tym, co robię, więc czasem jak się rozkręcę, koniecznym jest dać mi jasno do zrozumienia, że wystarczy.
Fascynują mnie medycyna chińska, zasady prawidłowego łączenia pokarmów, oraz odżywianie się w zgodzie z budową naszego układu pokarmowego. Pewne elementy wiedzy związanej z tymi filozofiami przekazuję moim pacjentom, przygotowując diety. Na optymalnie zbilansowany i zdrowy posiłek składają się dwa elementy. Pierwszym z nich są dobrej jakości składniki. Drugim natomiast jest odpowiednie ich połączenie, aby wzajemnie intensyfikowały swoje dobroczynne działanie, zamiast przeszkadzać sobie. Wiecie już gdzie kupić składniki. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wyciągnąć z nich 100% zdrowia, zapraszam na spotkanie ze mną.