Dostawa produktów

ZASADY WYSYŁKI

Wysylki realizowane są do 24 godzin. Oznacza to, że zamówione produkty będą dostarczone w ciągu najbliższych 2 dni roboczych od daty złożenia zamówienia i wpłaty pieniędzy na konto. W przypadku produktów ze statusem NA ZAMÓWIENIE paczka dostarczona będzie zgodnie z opisem od 5 do 7 dni roboczych. Czas oczekiwania na towar w przypadku kożystania z opcji za pobraniem wynosi 24godziny.

DOSTAWA PRZEZ KURIERA

Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez użytkownika spsób określony w zamówieniu. Koszty dostawy zostaną doliczone do zamówienia zgodnie z cennikiem dostawy obowiązującym w dniu złożenia zamówienia. Wysokość kosztu dostawy jest wyświetlona w koszyku podczas składania zamówienia. Firmą obsługującą wysyłki towarów przez sklep Makowe Pola jest firma a-paczka. Zamówienia dostarczane są za pośrednictwem firmy kurierskiej zgodnie z jej rególaminem ( dokonując zamówienia klient akceptuje rególamin kuriera) na adres wskazany przez klienta. W przpadku wartości zamówienia powyżej 250 zł. towar wysyłany jest do klienta na koszt administratora sklepu.

Zawsze przed odebraniem przesyłki od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy taśmy są zerwane należy, nie przyjmować przesyłki, spożądzić protokół szkody oraz skontaktować się ze sklepem Makowe Pola w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest warunkiem niezbędnym w przypadku rozpatrywania roszczen klienta z tytułu uszkodzenia, czy okradzenia przesyłki.

ODBIÓR OSOBISTY

Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w godzinach otwarcia sklepu tj. od poniedziałku do piątku od 8 30 do 17 30 oraz w soboty od 8 00 do 15 00.